Username:

Password:

Fargot Password? / Help

pomysł na cable park

Właśnie taki wyciąg to Wake House

Pomysł na cable park w okolicach Warszawy chodził nam po głowie od dłuższego czasu. Ubiegłe lato poświęciliśmy na szukanie odpowiedniego zbiornika wodnego i gdy okazało się, że w pobliżu nie ma nic co można wykorzystać pod wyciąg nie wchodząc w konflikt z lokalnymi władzami, wędkarzami i przyrodnikami, postanowiliśmy zrobić radykalny krok i na własnej działce w Budach Michałowskich wybudować wake park według autorskiego pomysłu. Niestety w sezonie 2011 nasz staw jeszcze nie jest gotowy, dlatego postawiliśmy wyciąg niedaleko - w miejscowości Radonie na prywatnym stawie. Zdecydowaliśmy się na system Rixen Bro in the Box, który przyjechał do nas w połowie grudnia 2010. Całą zimę jeździliśmy za nim na snowboardach, także po przeszkodach. Zdjęcia możecie zobaczyć w galerii. Dodatkową zaletą naszego wyciągu jest jego mobilność, dzięki czemu możemy zorganizować zawody w każdym zakątku Polski. W 2011 roku odbyły się już na naszym wyciągu zawody Pucharu Polski Urban Wake w Warszawie podczas Pikniku Olimpijskiego.

Żeby było bezpiecznie

Zadbamy o wasze bezpieczeństwo, jeśli nie macie własnych ochraniaczy, dostaniecie je u nas dzięki firmie Board Sport z Pruszkowa, która wyposażyła nas w profesjonalne i wygodne Kaski Bern'a oraz najnowsze impac vesty NPX. img_9529

Żeby było ciepło

Ci którzy chcą spróbować i przekonać się czy lubią wake, nie muszą kupować pianki neoprenowej - mamy najnowsze, ciepłe pianki NPX. Damy radę każdemu dobrać odpowiednią.  

A pływamy na

No właśnie, zapraszamy do współpracy dystrybutorów i producentów desek wake i wakeskate, ponieważ chcielibyśmy aby Wake House było największym w Polsce centrum testowym. Jeśli chcecie otworzyć u nas sklep - także możemy się dogadać. Czekamy na was !!!

Informacje na temat dojazdu w dziale Kontakt.

Wizualizacja Snowparku zima 2010/2011

Pierwsze przeszkody już są gotowe, pierwsze testy za nami, a jak będzie wyglądać gotowy snowpark zobaczcie na tej wizualizacji.

Snowpark